Bıçaksız’da özel anlar

En güzel kararların alındığı, mutlu anıların paylaşıldığı, başarıların kutlandığı Bıçaksız! Kalp burada hızlı atıyor.❤️


Kalp burada hızlı atıyor!❤️

Bıçaksız Restoran’ın zarif ve romantik atmosferi, özel günlerinizi daha da özel kılacak. Rahatlatıcı bir ambiyans ve özenli hizmet sizi bekliyor.

Doğum günü partileri, nişan ve evlilik sonrası özel kutlamaları, yıldönümleri ve Sevgililer Günü kutlamaları gibi özel olan tüm anlarınız için organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Menümüzdeki birbirinden lezzetli et yemekleriyle damaklarınızı şımartın. Siz ve sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan yemeklerimizle unutulmaz tatlar deneyimleyin.

Bıçaksız özel günlerinizi unutulmaz kılmak için burada!

*Doğum Günleri

*Sevgililer Günü

*Evlilik Teklifi Konseptleri

*Yıldönümü Yemekleri

*Nişan Sonrası Özel Davetler

*Evlilik Sonrası Özel Davetler


Size özel hizmetlerimizle en özel günlerinizi daha da özel kılın!

Bursa'nın en özel bahçesinde, Uludağ'ın eteğinde:

Bıçaksız'da özel anlar

"Bıçaksız Restoran"ın eşsiz deneyimini yaşamak ve konsept masa ve romantik masa yerinizi ayırmak için hemen rezervasyonunuzu yapın!

Unutulmaz Bir Gün! Organizasyon gününüz geldiğinde, sadece eğlenceye ve sevdiklerinize odaklanın. Gerisini bize bırakın.


Özel Anlarınız İçin Unutulmaz Lezzetler

Özel anlar, unutulmaz anılarla dolu olmalıdır. En özel günlerinizi kutlamak için size özel bir yer sunuyoruz. Bıçaksız doğum günleri, nişanlar, evlilik yıldönümleri ve Sevgililer Günü gibi özel günlerinizi unutulmaz kılmak için burada.

Menümüzdeki birbirinden lezzetli et yemekleriyle damaklarınızı şımartın. Siz ve sevdikleriniz için özel olarak hazırlanan yemeklerimizle unutulmaz tatlar deneyimleyin.

Unutulmaz anılarınız için bizimle iletişime geçin. Rezervasyonlarınız ve sorularınız için bize hemen ulaşabilirsiniz.